Około pięćdziesięciu zawodników wzięło udział w dwunastej edycji bojerowych regatach o Puchar Mikołajek. Rywalizacja odbyła się w ostatni styczniowy weekend na zamarzniętej tafli jeziora Śniardwy. Na podium stanęli między innymi zawodnicy z Olsztyna, Giżycka, Mikołajek czy Mrągowa. Obejrzyjcie relację video!



Klasyfikacja końcowa

Seniorzy

1 Darek Kardaś ASZ UWM Olsztyn 5* 5 1 2 1 2 1 1 1 14.0
2 Wojciech Baranowski MBSW Giżycko 3 2 25* 4 3 8 2 4 5 31.0
3 Rafał Sielicki MBSW Giżycko 7 1 7 3 5 10* 6 7 3 39.0
4 Łukasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 1 7 24 1 2 1 4 DNF* 2 42.0
5 Maciej Żarnowski Navigo Sopot 4 3 2 DNF* 8 3 8 11 6 45.0
6 Jerzy Artur Taber YKP Warszawa 13 11 4 6 4 7 17* 3 4 52.0
7 Miłosz Wojewski OKŻ 15* 6 10 10 9 6 7 2 9 59.0
8 Jarek Radzki KKS Warmia 12 10 5 5 7 16* 9 5 8 61.0
9 Rafał Ługowski YKP Warszawa 9 13 8 7 12 4 3 6 16* 62.0
10 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn 6 12* 12 8 6 5 11 9 12 69.0
11 Adam Baranowski SFPDN 14* 14 9 9 11 11 5 10 10 79.0
12 Wojciech Worek UKS Navigo 11 8 11 DNS* 10 9 13 12 13 87.0
13 Paweł Burczyński AZS UWM Olsztyn 10 28* 6 15 21 13 10 8 15 98.0
14 Maciej Brosz SFPDN 16 20 21* 13 15 18 12 13 7 114.0
15 David Howlett Anglia 8 9 23 14 DNF* 14 16 15 18 117.0
16 Roman Morgaś MKŻ Mikołajki 19* 16 14 12 16 17 14 16 14 119.0
17 Jerzy Sukow UKS Tolkmicko 18 17 15 16 13 19* 18 17 11 125.0
18 Jerzy Najdrowski SFPDN 29* 19 22 18 14 15 19 14 19 140.0
19 Piotr Burczyński AZS UWM Olsztyn 26* 21 26 11 17 12 15 18 20 140.0
20 Piotr Szafranek KS Polonez 22* 22 16 20 22 21 20 19 17 157.0
21 Jean Cloud Vuithier Szwajcaria 2 4 3 DNS* DNS DNS DNS DNS DNS 159.0
22 Jerzy Henke MKŻ Mikołajki 23 18 17 19 20 20 25* 24 21 162.0
23 Mariusz Prot AZS UWM Olsztyn 25 26* 18 22 18 22 21 21 22 169.0
24 Janusz Marek Taber YKP Warszawa 24 24 19 21 23 25 22 20 DNS* 178.0
25 Jacek Warso SFPDN 27 25 20 24 24 DSQ* 24 22 23 189.0
26 Mikołaj Mickiewicz MKŻ Mikołajki 17 15 13 DNS* DNS DNS DNS DNS DNS 195.0
27 Sylwia Pniewska KKS Warmia 28* 27 28 25 25 24 23 23 24 199.0
28 Grzegorz Pieczko Baza Mrągowo 21 30 27 17 DSQ* 23 DNF 25 DNF 203.0
29 Zdzisław Prot AZS UWM Olsztyn 20 23 30 23 19 DNS* DNS DNS DNS 205.0

Juniorzy/Juniorzy młodsi (open)

1 Mikołaj Mickiewicz P 59 MKŻ Mikołajki - J 5* 2 1 1 2 1 1 1 9.0
2 Wojciech Klimaszewski P 232 MBSW / UKŻR Niegocin - J, JM 3 3 4* 2 1 2 2 2 15.0
3 Zuzanna Rybicka P 10 CHKŻ Chojnice - J 1 1 3 4 4 6* 5 5 23.0
4 Kamil Kozioł P 235 OKŻ Olsztyn - J 4 6* 2 3 5 3 3 4 24.0
5 Mateusz Michalak P 53 MKŻ Mikołajki - J, JM 2 4 6* 5 3 4 4 3 25.0
6 Radosław Jankowski P 113 KKS Warmia Olsztyn - J 6* 5 5 6 6 5 6 6 39.0

Ice Opti

1 Cezary Sternicki P 1297 Baza Mrągowo 3* 2 1 1 2 1 1 8.0
2 Worek Kacper P 142 YK Stal Gdynia 2* 1 2 2 1 2 2 10.0
3 Jerzy Sukow P 346 UKS Tolkmicko 1 3 3 4 3 5* 5 19.0
4 Radosław Parzych P 242 Baza Mrągowo 4 6 7* 5 5 4 3 27.0
5 Bartosz Andrzejak P 1655 Nauticus YC Olsztyn 5 7* 5 6 4 3 4 27.0
6 Jakub Śliwiński P 137 MKŻ Mikołajki 6* 4 4 3 6 6 6 29.0
7 Jakub Michałowski P 1467 Baza Mrągowo 7 8* 6 7 7 7 7 41.0
8 Łukasz Śliwiński P 161 MKŻ Mikołajki 8* 5 8 8 8 8 8 45.0

 


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież